Popüler Analist 3 Kripto Para Belirledi: Güçlü Koşacaklar!

Kripto para piyasası irtifa kaybetti ve konsolide oluyor. Lider kripto Bitcoin 70 bin doları kaybettikten sonra 65 bin doları korumak için mücadele ediyor. Meme coin rüzgarı da şimdilik dinmiş görünüyor. Bununla birlikte, analistler daha ilerisi için bazı altcoin fiyatlarında patlayıcı hareketler öngörüyor. Popüler bir analist, orijinal meme coin’i Dogecoin’in (DOGE) büyük bir fiyat hedefine ulaşacağını tahmin ediyor. Bunun yanında analist lider altcoin ve lider kripto için umutlu konuşuyor.

DOGE büyük bir parabolik boğa koşusunun en başında!”

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasada bu hafta kırımızı renk hakimiyeti var. Güçlü rallilerin ardından Bitcoin ve altcoin’ler düzeltmeye başladı. Buna rağmen bazı analistler, boğa piyasasının devam ettiğini söylüyor. Popüler kripto para analisti Ali Martinez, DOGE’nin mevcut değerinden %5.900 oranında yükselme potansiyeli olduğunu söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

DEGEN dostlarımın yeni parlak meme coin’lerle dikkatlerinin dağıldığını hissediyorum, ancak Dogecoin bu sektördeki en önemli altcoin olmaya devam ediyor. Teknik açıdan bakıldığında, DOGE 2018-2021 formasyonunu yansıtıyor gibi görünüyor. Eğer öyleyse, DOGE büyük bir parabolik boğa koşusunun en başında olabilir!

Kaynak: Ali Martinez

Bu arada, Dogecoin, son 24 saatte %1 düşüşle yazı sırasında 0,1814 dolardan işlem görüyordu. Meme coin’i haftalık grafiğinde ise %3,85 değer kaybetti.

Analist: Göstergeler lider altcoin için yükselişi işaret ediyor!

Ali Martinez daha sonra, lider altcoin Ethereum’a (ETH) bakıyor. Analist, balinaların yaptığı yüksek seviyedeki ağ işlemlerine dayanarak Ethereum’un boğa trendinde olduğunu söylüyor. Bu doğrultuda analist, “Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca görülen Ethereum fiyat düzeltmesine rağmen, ETH balina işlemleri artıyor. Bu, gelecekteki ETH fiyat hareketleri için bir yükseliş göstergesi!” diyor.

Kaynak: Ali Martinez

Bu arada, Ethereum, son 24 saatte %0,8 düşüşle, yazı sırasında 3.315 dolardan işlem görüyordu. Lider altcoin haftalık grafiğinde ise %8,5 düşüş gördü.

Analist lider kripto para için güçlü bir artış öngörüyor

Son olarak Ali Martinez, lider kripto para Bitcoin’i (BTC) ele alıyor. Analist, BTC’nin Nasdaq’ın son dönemdeki performansına benzer bir fiyat modeli çizdiği söylüyor. Bu bağlamda analist, “Bitcoin (sağda) Nasdaq’a (solda) benzemiyor mu?” diyor. Grafiğine göre analist, Bitcoin’in Haziran ayından önce 94.000 dolar civarında işlem göreceğini tahmin ediyor.

Kaynak: Ali Martinez

Bu arada Bitcoin, son 24 saatte %1 artışla yazı sırasında 65.970 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte lider kripto para haftalık grafiğinde %7,5 değer kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir