Müjde Uzman’dan duygusal veda


Türk dizi tarihine şimdiden adını yazdırmayı başaran Kızılcık Şerbeti dizisinin yayınlanan ikinci sezon finali ile ekibe veda edenler oldu. O isimlerden biri de Müjde Uzman…

Dizide seküler aile üyelerinden Alev’i canlandıran uzman kısa sürede izleyicileri kendine bağlamayı başardı.

Zaman zaman kendi ailesinin sınırlarını dahi zorlayan radikal kararları ile öne çıkan Alev karakteri, bir süre aşkı aradı.

Eski sevgilisi Rüzgar ile nişanlansa da evli ve çocuklu, hatta yeğeninin eski kayınpederi olan Abdullah Ünal’a gönlünü kaptırdı.

Abdullah Bey ile ilişkiye başlayan Alev, bir süre sonra hamile kaldı.

İlişkisi ne ailesi ne de çevresi tarafından onaylanmayan Alev, çocuğu doğurma kararı aldı ancak bir türlü boşanamayan Abdullah Bey nedeni ile sıkıntılı bir hamilelik dönemi geçiriyordu.

Ve ikinci sezon finalinin yayınlanmasıyla Alev’in akıbeti belli oldu: Berlin’e gidecek ve çocuğunu orada dünyaya getirip tek başına büyütecekti.

Bir süre önce sosyal medya hesabından ‘tükendim artık’ çıkışında bulunan Müjde Uzman’ın diziden ayrılacağı doğrulanmıştı ancak Alev karakterinin ne olacağı bilinmiyordu.

Rolünü çok sevdiğini söyleyen Müjde Uzman, sosyal medya hesabından bir video ile Alev’e veda etti ve şunları yazdı:

Ben onu ÇOK sevdim. Kalplere empati, yüzlere gülücük olsun istedim hep, umarım başarmışımdır.
..ve herkese, her şeye çok teşekkürler; olması gereken her şey, olması gerektiği gibi oldu.. Benim için çok özeldi, yolculuk çok güzeldi. Tekrar görüşmek üzere, huzurlu, mutlu; olması gerektiği gibi günlerde 🙂 ??????

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir